Web portál – B2B platform

Pro potřeby komunikace s dodavateli jsme vytvořili řešení, které má přímé napojení na ERP (Microsoft Navision) a umožňuje dodavatelům se vyjádřit k objednávkám za pomocí API komunikace nebo pomocí web-rozhraní. Komplexní řešení dodavatelské komunikace šetří…

Stem.cz

Prezentaci Stem.cz jsme převedli ze starého systému licema.cz do moderního systému optimalizovaného pro mobilní telefony, tablety, notebooky a pro prezentaci na stolním PC.

Maze.cz

Internetová prezentace společnosti HEGLUND provozující zrcadlové bludiště v centru Prahy. Prezentace je vytvořena jako jednoduchá nástěnka, který splňuje požadavky na rychlý přístup z mobilu, tabletu i PC a snadnou úpravu obsahu ze strany provozovatele prezentace.

Nakupka.cz

Nevydrželi jsme to. Nový design musel do světa. Nakupka.cz je nová, luxusní a ještě lepší! Nakupujte v novém světě, ještě pohodlněni a ještě výhodněji. Nový design je přehlednější, rychlejší a přináší mnoho výhod.

Susi.cz

O internetový obchod Susi.cz se staráme od listopadu roku 2013. Historie japonského obchodu se začala utvářet již pře více než 15ti lety, kdy se začal provozovat kamenný krámek plný kulinářských dobrot.