Nabídka služeb

Na oblast e-commerce se specializujeme již od roku 2003. Provozujeme kompletní eshopové řešení několika předních internetových obchodů v ČR včetně logistiky a zapojení do Amazon. Našim obchodním partnerům pomáháme analyzovat ideální řešení jejich potřeb a doporučíme správný postup pro splnění cílů – zvýšení návštěvnosti, obratu, zvýšení konverzí.

eShop Komplet

Máte zajímavé zboží, které chcete prodávat na internetu, ale nevíte jak na to? Nabízíme vám vytvoření eShopu, naše sklady, naše call centrum, zabalení zásilek a jejich doručení zákazníkům. Kompletní marketingovou podporu.

Více informací

Web hosting

Sháníte pro váš projekt spolehlivého a zkušeného partnera v oblasti web a server hostingu? Všechny tyto služby společně s detailním monitoringem vám nabízíme v moderním datovém centru s nonstop dohledem.

Více informací

Výroba www stránek

Nabízíme analýzu požadavku na výrobu www stránek, přípravu wire-framu, návrh grafického designu, výrobu šablon pro systém Word Press, nastavení administrace pro správu obsahu webu či naprogramování e-shopu včetně napojení na účetní systém.

Více informací

Zboží do Amazon

Chcete váš produkt umístit do skladů největšího eshopu na světě a současně pomoct s jeho prodejem na portálu www.amazon.com? V těchto otázkách vám můžeme být nápomocni a celou spolupráci za vás vyřídíme. Vaší starostí bude jen zajistit dostatečnou kapacitu výroby na rostoucí poptávku po vašem produktu.

Více informací

Další služby

  • SMS brána – odesílání sms z GSM karty s neomezeným tarifem za 500 Kč / měsíc za pomocí GSM modemu. Využitelné při potvrzování objednávek nebo komunikaci se zákazníkem.
  • Monitoring cen konkurence – potřebujete sledovat jak mají prodejci nastavené ceny vašich produktů nebo chcete sledovat konkurenci jak ceny nastavuje v průběhu dne? Naše služba vám tyto požadavky splní.
  • Poradenství a konzultace u nových internetových projektů
  • Analýza procesů v IS
  • Vývoj modulů do IS Vario