eShop komplet

Máte výrobky, které chcete prodávat na internetu a nemáte s tím zkušenosti? Sestavili jsme pro vás kompletní nabídku na prezentaci produktů na internetu, zalistování do všech prodejních kanálů a to včetně eBay a Amazonu.

Kompletní péče o ecommerce projekt

1. Responzivní eshop

Vytvoříme vám moderní responzivní eshopu na míru na základě platformy Order.cz. Velkou výhodou robusního systému je neustálý vývoj a podpora silného analytického a programátorského týmu díky kterému se určuje směr současného e-commerce.

reference-susi

2. Administrace prezentace

Nastavíme přístup do webového rozhraní, kde si můžete zalistovat produkty do svého eshopu, můžete měnit ceny či parametry jednotlivých položek. Druhou možností je, že se o kompletní editaci postaráme my za vás.

nabidka-administrace

3. Logistické centrum

Naskladníme položky do našeho logistického centra a na základě došlých objednávek produkty zabalíme, opatříme fakturou, přepravními etiketami a předáme smluvním přepravcům, kteří zásilky doručí vašim zákazníkům. Celý logistický systém je pod kamerami, bezpečnostním systémem a je pojištěný. Zabalení každé zásilky má videozáznam, kterým je možné doložit její obsah. Díky velkému objemu zásilek máme velice výhodně přepravní tarify začínající od 40 Kč za zásilku po celé ČR.

nabidka-sklad

4. Péče o zákazníky

Naše zákaznické call centrum se postará o vaše zákazníky. Odpovíme základní dotazy k produktům, přijmeme telefonické i elektronické objednávky, postaráme se o prodejní servis jako je upsell a vyřídíme případné reklamace.

5. Reklama a propagace

Nastavíme PPC reklamy do inzertních systémů – platíte jen za reálné návštěvy nebo za reálné konverze.

Zavedeme zboží do zbožových porovnávačů (Zbozi.czHeureka.cz).

Zalistujeme položky do tuzemských prodejních kanálů (Nakupka.czAukro). Do světových portálů eBay, Amazon zavedeme produkty, které odpovídají mezinárodním standardům.

Pro urychlení mezinárodní distribuce zajistíme naskladnění produktů na sklady Amazon v Německu, Anglii a USA.

logo-zbozi logo-heureka

…a od tohoto okamžiku vaší jedinou starostí bude zajistit dostatečnou kapacitu ve výrobě, protože se objednávky budou jen hrnout.