Web hosting

 

Zabýváme se web-hostingem pouze pro komerční projekty. Z tohoto důvodu používáme pouze kvalitní serverové technologie určené pro pronájem virtuálních serverů. Nepoužíváme levný hardware, levné procesory nebo levné disky s cílem nabídnou neomezený počet MB na disku. Našim cílem je poskytovat nejvyšší dostupnost serverů i v těch největších špičkách a proto naše dlouhodobé vytížení strojů je pod 5 % jejich maximální kapacity.

Nabízíme kompletní péči a dohled nad vašimi internetovými stránkami. 

Profesionální webhosting

Na naše servery můžeme předinstalovat volně dostupný redakční systém nebo e-shopové řešení pro začínající projekty. Vybírat můžete například z následujících prověřených řešení: WordPress, Joomla, PrestaShop, OpenCart.

Pro taylor made řešení jsou to systémy zcela nevhodné a proto nabízíme řešení přípravy projektu na míru s vysokou dostupností včetně penetračních testů.

Máte-li u nás již web-hosting, můžete využít následující odkazy na služby webmailu a webmysql. Pomocí webového rozhraní můžete snadno a odkudkoli přistupovat ke své mailové schránce nebo můžete editovat záznamy ve vaší databázi.

Provozujeme vlastní servery, na kterých si můžete pronajmout příslušný prostor a provozovat tam vaše projekty nebo u nás můžete umístit váš server a my se o něj budeme starat z pohledu správy i dodávku internetu.