Nakupka.cz

reference-nakupka

Nevydrželi jsme to. Nový design musel do světa. Nakupka.cz je nová, luxusní a ještě lepší! Nakupujte v novém světě, ještě pohodlněni a ještě výhodněji. Nový design je přehlednější, rychlejší a přináší mnoho výhod.

Každým dnem přinášíme akční nabídky, slevy a nové výrobky.

Na základě vašich připomínek a nových trendů jsme Nákupku podrobili plastice a vylepšili její funkce. Nyní je prohlížení zboží hravější a přináší více informací. Hlavní strana se leskne pod novým logem, kategorie jsou lépe srozumitelné. Důlěžitá Novinka na hlavní straně je v pravo. V pravém sloupci vám nově nabízíme akční zboží! Hned na první pohled se dozvíte, který produkt nabízíme v akci za skvělou cenu!

Nový design s sebou přináší i nový sortiment nabídky. Nově zařazujeme HitovkyParfémy. Nakupka.cz se stala certifikovaným prodejcem značkových parfémů pro muže i ženy. V nabídce najdete originální parfémy od světových značek, které jsou pro vás připraveny k odběru do druhého dne. Hitovky tvoří speciální kategorii pro nákup vtipných a praktických dárku pro rodinu i vaše přátele.

Tím ale nekončíme! Každý produkt se představuje větší fotografií a několika doplňujícími foto, které se objevují přímo pod hlavní fotkou. K vybraným produktům nabízíme i super videa. Díky velkým fotkám a videu si utvoříte dokonalou představu o produktu. Nyní je jasně vidět dostupnost produktu, recenze a hodnocení ostatních uživatelů. Rozkliknutím daného produktu se dozvíte naráz všechny potřebné informace.

Změnili jsme i nákupní košík. To on je důležitou součástí nakupování. Vylepšili jsme pohyb ve zpracování objednávky. Lepší orientace a více informací při vyplňování objednávky, vám ušetří čas a přinese lepší pocit z nakupování. Nebojte se nakupovat na internetu! U nás dostanete všechny dostupné informace a skvělou péči. Po dobu zpracování objednávky vás o všem informujeme. Svěřte svá přání do péče Nakupky a staňte se dalším spokojeným zákazníkem….